سریال ایرانی

دانلود رایگان سریال دندون طلا با کیفیت hd

دانلود سریال ایرانی دندون طلا کامل تمامی قسمت ها ( قسمت 1 تا 10 سریال دندون طلا ) با حجم کم و کیفیت عالی 720p ,480p »

سریال دندون طلا

بازیگران سریال دندون طلا :

مهدی فخیم زاده, حامد بهداد, حمیدرضا آذرنگ, ستاره اسکندری, حسن پورشیرازی, سیروس گرجستانی, محسن قاضی مرادی, علی فتحعلی, باران کوثری و …

تصاویر سریال دندون طلا

حامد بهداد دندون طلا

خلاصه داستان سریال دندون طلا :

دختری شهرستانی که به تازگی به تهران آمده و در محله حلب آباد از منطقه های فقیر نشین تهران بود ساکن است که پدری فلج دارد.نیر شغلش دست فروشی است تا بتواند خرج خود و پدرش را در بیاورد.پاسبانی به او گیر میدهد به دلیل اینکه سر راه مردم قرار میگیرد و با هم بحثشان میشود نیر فرار میکند و به قهوه خانه ای میرود تا آنجا قایم شود.این قهوه خانه پاتوق گنده لات های شهر است.صاحب این قهوه خانه که شخصی بنام قنبر دیزلی معروف به دندون طلا » است از پاکدامنی و زحمت کشی نیر خوشش می آید و به او پناه میدهد.

نیر از خوش روی و جوانمردی قنبر خوشش می آید.آشنایی قنبر و نیر باعث شده است تا عشقی بینشان ایجاد شود و سرانجامش بارداری نیر است.قنبر بعد از مدتی که دیگر عاشق نیر نیست می گوید این بچه من نیست و منکرش میشود و میگوید از کجا بچه من است ! نیر با این حرف اشک در چشمانش جمع میشود و داد میزند حاشا به غیرتتان ، خجالت از سبیل هایتان نمی کشید ( خطاب به لات های قهوه خانه قنبر دیزل ) او وقتی میبیند فریاد رسی نیست و تنهاست در کوهی از تهمت فریاد میزند من یک بچه آدم به دنیا نمی آورم ، یک بچه پلنگ بزرگ میکنم تا شود کابوس توی نامرد نقش فرزند نیر در بزرگی را حامد بهداد بازی میکند

نقد فیلم دندون طلا : فیلم دندون طلا یه فیلم با شروعی جذاب و جالب استاتفاقاتی که در آن رخ میدهد و همچنین سکانس ها و نوع عاشقی نیر و قنبر دیزل به واقعیت شباهت دارد هرچند این فیلم به زمان قبل از انقلاب مثلا هست اما بسیار هیجانی تا قسمت های میانی دنبال میشود ، فیلم دندون طلا بدون اغراق میتواند سلیقه اکثر افراد جامعه باشد اما پایان ضعیفی دارد از دیدگاه اینجانب…

نقد کننده : سایت عسل دانلود

لینک های دانلود
برچسب ها :

:: ♥ فیلم های پر طرفدار  ::

دانلود رایگان سریال دندون طلا با کیفیت hd

دانلود رایگان فصل اول سریال شهرزاد با لینک مستقیم و کیفیت عالی

دانلود فیلم سلام بمبئی 1

دانلود کامل سریال قلب یخی (هر 3 فصل)

دانلود کامل سریال شوخی کردم با لینک مستقیم

دانلود سریال باغ مظفر با کیفیت بالا (40 قسمت کامل)

دانلود فیلم سلام بمبیی2

دندون ,طلا ,سریال ,قسمت ,کیفیت , دانلود ,دندون طلا ,سریال دندون ,با کیفیت , دانلود سریال ,طلا قسمت , دانلود سریال دندون ,مگابایت  دانلود سریال ,رایگان سریال دندون ,دانلود رایگان سریال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روانشناسی دین filmbaaz خطبه های نماز جمعه ناردون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. worldofmoviesandserials akhavan20 مطالب اینترنتی ایران کارآفرین melodyekavir تک ساز (دانلود آهنگ مجاز ایرانی)